Get Adobe Flash player

 

  KEGLJAŠKA LIGA MARIBOR -  URNIK 2023 / 2024    
             
             
1. KK DU FALA PONEDELJEK 18.00 ŠP RUŠE CEBEK Jože 040/951-222
2. KK ESIS-CO PETEK 19.00 KRILATO KOLO ZLATKOVSKI Smiljan 040/507-478
3. KK ADK TOREK 20.00 KRILATO KOLO RAZBORŠEK Rudi 041/683-046
4. KK VETERANI SREDA 16.00 KRILATO KOLO ŠKRJANEC Milan 051/332-210
5. KK SŽ-VIT PONEDELJEK 19.30 LOKOMOTIVA VDOVIČ Tadej 040/309-349
6. KK ČISTILEC PETEK 19.00 KRILATO KOLO BREZNIK Zlatko 041/682-254
7. KK DANKUCHEN MB PETEK 19.15 LOKOMOTIVA DREVENŠEK Jože 051/617-989
8. KK BOMAG PONEDELJEK 18.00 DVORANA T. MAJŽIR Marjan 041/641-451
             
             
KROG DATUM DAN URA KEGLJIŠČE DOMAČIN GOST
             
             
1. KROG 2.10.2023 PONEDELJEK 18.00 DVORANA T. KK BOMAG KK VETERANI
2.10.2023 PONEDELJEK 18.00 ŠP RUŠE KK DU FALA KK SŽ-VIT
6.10.2023 PETEK 19.00 KRILATO KOLO KK ESIS-CO KK ČISTILEC
6.10.2023 PETEK 19.15 LOKOMOTIVA KK DANKUCHEN MB KK ADK
           
             
             
2. KROG 23.10.2023 PONEDELJEK 19.30 LOKOMOTIVA KK SŽ-VIT KK ESIS-CO
24.10.2023 TOREK 20.00 KRILATO KOLO KK ADK KK BOMAG
25.10.2023 SREDA 16.00 KRILATO KOLO KK VETERANI KK DU FALA
27.10.2023 PETEK 19.00 KRILATO KOLO KK ČISTILEC KK DANKUCHEN MB
           
             
             
             
3. KROG 13.11.2023 PONEDELJEK 18.00 DVORANA T. KK BOMAG KK ČISTILEC
13.11.2023 PONEDELJEK 18.00 ŠP RUŠE KK DU FALA KK ADK
17.11.2023 PETEK 19.00 KRILATO KOLO KK ESIS-CO KK VETERANI
17.11.2023 PETEK 19.15 LOKOMOTIVA KK DANKUCHEN MB KK SŽ-VIT
           
             
             
             
4. KROG 27.11.2023 PONEDELJEK 19.30 LOKOMOTIVA KK SŽ-VIT KK BOMAG
28.11.2023 TOREK 20.00 KRILATO KOLO KK ADK KK ESIS-CO
29.11.2023 SREDA 16.00 KRILATO KOLO KK VETERANI KK DANKUCHEN MB
1.12.2023 PETEK 19.00 KRILATO KOLO KK ČISTILEC KK DU FALA
           

MINI PRESTOPNI ROK 05.12. - 09.12.2023

NOVOLETNI TURNIR KLM 2023/2024 V SOBOTO 06.01.2024

 

5. KROG 15.1.2024 PONEDELJEK 18.00 ŠP RUŠE KK DU FALA KK BOMAG
15.1.2024 PONEDELJEK 19.30 LOKOMOTIVA KK SŽ-VIT KK ADK
19.1.2024 PETEK 19.00 KRILATO KOLO KK ČISTILEC KK VETERANI
19.1.2024 PETEK 19.15 LOKOMOTIVA KK DANKUCHEN MB KK ESIS-CO
           
             
             
             
6. KROG 12.2.2024 PONEDELJEK 18.00 DVORANA T KK BOMAG KK DANKUCHEN MB
13.2.2024 TOREK 20.00 KRILATO KOLO KK ADK KK ČISTILEC
14.2.2024 SREDA 16.00 KRILATO KOLO KK VETERANI KK SŽ-VIT
16.2.2024 PETEK 19.00 KRILATO KOLO KK ESIS-CO KK DU FALA
           
             
             
             
7. KROG 4.3.2024 PONEDELJEK 18.00 ŠP RUŠE KK DU FALA KK DANKUCHEN MB
4.3.2024 PONEDELJEK 18.00 DVORANA T KK BOMAG KK ESIS-CO
5.3.2024 TOREK 20.00 KRILATO KOLO KK ADK KK VETERANI
8.3.2024 PETEK 19.15 KRILATO KOLO KK ČISTILEC KK SŽ-VIT
           

ZAKLJUČNI TURNIR KLM 2023/2024 V NEDELJO 17.03.2024 V RUŠAH